Termo Garbacki sponsorem Polonii w sezonie 2023/2024

Nowy sezon u progu, czas na dobre wieści z ramienia sponsorów Polonii Bytom. Nową umowę z klubem na sezon 2023/2024 podpisała firma Termo Garbacki!

Nasz sponsor współpracuje z bytomskim Klubem od sezonu 2021/2022.

Z roku na rok rozwijamy współpracę z klubem i cieszę się, że w minionych rozgrywkach udało się zrealizować cel, jakim był awans i powrót na szczebel centralny. Chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu miasta i wspierać Polonię Bytom na miarę naszych możliwości. Nasze działania dają obustronne plusy, logo firmy dzięki naszej współpracy jest medialnie eksponowane i miło będzie widzieć nowe trykoty z wizerunkiem naszej firmy, w których zawodnicy bytomian zagrają na terenie całej Polski – przyznał po podpisaniu nowej umowy Dawid Garbacki, właściciel firmy Termo Garbacki.

Termo Garbacki to firma prężnie działająca na rynku śląskim, w branży budowlanej oraz remontowej. Firma specjalizuje się w modernizacji i termomodernizacji budynków oraz remontach obiektów zabytkowych.

Większość naszych realizacji wykonaliśmy na Górnym Śląsku. Budynki poddane termomodernizacji znajdują się w miastach takich jak m.in. Bytom, Chorzów, Świętochłowice, Katowice, Będzin, Sosnowiec czy Dąbrowa Górnicza. Wciąż rozwijamy nasze portfolio realizacji o nowe projekty termomodernizacyjne. Nasi klienci to głównie wspólnoty mieszkaniowe, inwestorzy i deweloperzy. Efekty naszej pracy bytomianie mogą również zobaczyć na takich ulicach jak m.in. Mickiewicza, Dworcowa czy Rycerska, gdzie rewitalizowaliśmy bytomskie kamienice – dodaje Garbacki.

W rozgrywkach 2023/2024 logotyp naszego sponsora ponownie znajdzie się na odwrocie koszulek meczowych a nasz nowy sponsor poszerzył zakres działań w zakresie reklam na nowym obiekcie oraz w obszarze komunikacji social media. Po więcej informacji na temat  sponsora Polonii Bytom, zapraszamy na stronę:

http://termo-garbacki.com.pl/ 

Cieszymy się, że jesteście z nami. Gramy razem!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę