Test młodzieży z Silesią Miechowice

Już jutro  o godzinie 14:00 zespół Polonii złożony z młodzieżowców zmierzy się z Silesią Miechowice w ramach gry kontrolnej.

Okres przygotowawczy przed rundą wiosenną dobiega końca. Nasza drużyna podczas obecnych jednostek treningowych koncentruje się głównie na łapaniu dynamiki oraz świeżości niezbędnej przed startem pierwszego spotkania ligowego. W ubiegłą sobotę nasz zespół rozegrał dwie jednostki meczowe: pierwszą przeciwko Decorowi Bełk 6:1 (2:1) oraz drugą przeciwko Dramie Zbrosławice 3:7 (2:1). W pierwszym spotkaniu Polonia wystąpiła w optymalnym zestawieniu, natomiast z Dramą szansę otrzymała głównie nasza młodzież.

W jutrzejszym spotkaniu z Silesią Miechowice szansę gry otrzymają młodzieżowcy oraz wychowankowie naszej akademii, stawiający pierwsze kroki w seniorskiej piłce. Polonia na obiekcie gospodarzy miała możliwość rozegrania w trakcie tych przygotowań wiele sparingów, za co drużynie z Miechowic serdecznie dziękujemy. O przebiegu spotkania oraz wyniku dowiecie się z pomeczowego raportu na naszej stronie.

 

Mecz Kontrolny

Silesia Miechowice – Polonia Bytom

6.03.2021, godz. 14:00

Bytom, ul. Dzierżonia 21

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę