Trener Andrzej Orzeszek przed meczem z Olimpią Zambrów

Jak się Pan czuje po ponad tygodniu prowadzenia drużyny K.S. Polonia Bytom?

Czuje się dobrze, cały czas ciężko pracujemy nad poprawą elementów technicznych, taktycznych, organizacji, gry zespołu, zarówno w defensywie jak i ofensywie.

Czy w momencie przyjścia do klubu, pojawiło się jakieś zaskoczenie, niepokój?

Co mogę powiedzieć, zespół znam od dłuższego czasu, obserwowałem go, byłem na meczach, zawodnicy nie są dla mnie anonimowi i wiem na ile ich stać. Na dzień dzisiejszy koncentrujemy się na tym co jest zaczynając nowy rozdział od zwycięskiego meczu z Błękitnymi, a nie skupiamy się na tym co było, liczy się tylko to co będzie w następna sobotę w Zambrowie, potem będziemy myśleć co będzie dalej.

Zespół Olimpia Zambrów, to łatwy czy trudny przeciwnik, jak Pan to widzi?

Do każdego przeciwnika podchodzimy z równym szacunkiem, ostatnie wyniki Olimpii sugerują, że ten zespół gra coraz lepiej, jest mądrze poukładany i trzyma dyscyplinę taktyczną, tak samo jest tam nowy trener, widać poprzez wyniki, że dobrze pracuje z zespołem, remisy z Błękitnymi, z Rakowem, zwycięstwo z Kotwicą oraz Rozwojem budzą wielki szacunek. Zespół na miarę swojego potencjału ma pomysł na grę i stara się go realizować, a wyniki wskazują na to, że jest to skuteczne. Na pewno czeka nas trudny mecz, nie ma łatwych meczy obojętne z kim byśmy nie grali, tak do tego podchodzimy i staramy się być skoncentrowani, chcemy grać swoje, chcemy tworzyć zespół i być w kolektywie, gdzie jeden za drugiego walczy i jeden drugiemu pomaga.

Postawił sobie Trener jakieś konkretne cele dla drużyny Polonii ?

Naszym celem jest zawsze najbliższy mecz,na tym się koncentrujemy, staramy się do wtorku zamknąć temat meczu który był, a od wtorku skoncentrować się już na najbliższym przeciwniku.
Teraz najważniejsza jest najbliższa sobota, oraz następny piątek z Kotwicą, to nas przede wszystkim interesuje, a co będzie później zobaczymy, najbliższy mecz będzie wyznaczać nowy kierunek.
Najważniejsze, że zespół jest gotowy do pracy, że chce grać i daje pozytywne sygnały.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę