Trójka nowych zawodników w Polonii!

Jak już wcześniej informowaliśmy, do drużyny Polonii dołączyła trójka wychowanków, którymi są Dawid Krzemień, Dawid Gargasz, a także powracający z wypożyczenia Jarosław Czernysz. Nie oznacza to końca wzmocnień niebiesko-czerwonych. Miło nam poinformować, iż zawodnikami Polonii Bytom w sezonie 2019/2020 będą Przemysław Mizgała, Michał Bedronka oraz Jakub Czajkowski. 

 

26-letni środkowy ofensywny pomocnik Przemysław Mizgała do Bytomia trafił z pobliskiego Gwarka Tarnowskie Góry, którego barwy reprezentował przez ostatnie pół roku. Wcześniej Mizgała występował na szczeblu centralnym w takich klubach jak Zagłębie Sosnowiec, czy też Raków Częstochowa. Co ciekawe, niebiesko-czerwoni mierzyli się w poprzednim sezonie z Przemkiem Mizgałą, który przez pół roku występował w drużynie Polonii Poraj, która pokonała w rundzie jesiennej nasz zespół aż 3:0.

23-letni Jakub Czajkowski urodził się w Nysie, a dużą część swojej juniorskiej przygody z piłką związany był z Pomologią Prószków. Defensywny pomocnik ostatnie lata spędził w drużynie Ruchu Zdzieszowice, w którego barwach był kluczową postacią, grając praktycznie we wszystkich spotkaniach swojej drużyny.

Kolejnym wzmocnieniem Polonii będzie Michał Bedronka. 26-letni środkowy obrońca przybył do Bytomia z Podhala Nowy Targ, w którego barwach w poprzednim sezonie do końca walczył o awans do II ligi. Ostatecznie Podhale pozostało w III lidze, a Bedronka trafił do Bytomia. Wychowanek Unii Racibórz w swojej karierze grał w takich klubach jak między innymi Górnik Zabrze, Calisia Kalisz, czy też Nadwiślan Góra.

 

Naszym nowym zawodnikom życzymy powodzenia w niebiesko-czerwonych barwach! Witamy w niebiesko-czerwonej rodzinie!

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę