Trzeci sparing niebiesko-czerwonych już w tę sobotę!

Po dwóch kolejnych zwycięstwa przyszedł czas na trzeci sparing z udziałem niebiesko-czerwonych. W sobotę 1 lutego o godzinie 11:00 nasi piłkarze podejmą Beskid Skoczów na własnym boisku.

Klub z południowej części województwa z pewnością nie zaliczy pierwszej połowy sezonu do udanych. Po awansie do IV klasy rozgrywkowej zespół ze Skoczowa wygrał jedynie 2 spotkania, a 3 zremisował na półmetku sezonu zajmując przedostatnie miejsce w lidze.

Wzmocnieni kolejnymi zawodnikami Poloniści zapewne nie przewidują innej opcji niż zwycięstwo z niżej notowanym rywalem. Całkiem możliwe, że w tę sobotę po raz pierwszy w drużynie bytomian zadebiutuje Łukasz Krakowczyk, który w zeszłym tygodniu zmagał się jeszcze z drobnym urazem.

Weekendowy sparing to kolejna okazja do sprawdzenia składu w warunkach bojowych. Mając materiał z dwóch poprzednich spotkań oraz kolejny tydzień treningowy zapasu drużyna mogła skorygować popełniane błędy oraz powoli rozpocząć wprowadzanie nowych pomysłów na grę.  Nam pozostaje już tylko czekać na efekty.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę