W Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom rusza system Sport BM!

Miło nam poinformować, iż Akademia Piłkarska Polonii Bytom dołączyła do grupy klubów, które rozpoczęły korzystanie z systemu Sport BM! Czym jest Sport BM? Sport.bm.pl – to narządzie informatyczne do kompleksowego zarządzania obiektem, klubem lub akademią sportową. Łączy w sobie elementy przydatne dla trenerów, zawodników, rodziców oraz osób zarządzających Akademią. Od czerwca komunikacja pomiędzy Akademią a zawodnikami oraz rodzicami będzie zdecydowanie łatwiejsza! 

 

Na ten moment czekał cały sztab trenerski Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom, a także blisko 300 naszych podopiecznych wraz z ich rodzicami. Przez kilka ostatnich miesięcy trwały prace pilotażowe nad funkcjonowaniem systemu, aż w końcu z początkiem czerwca możemy jasno stwierdzić. Od czerwca każdy zawodnik naszej Akademii zarejestrowany będzie w administrowanym przez Spółkę Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. systemie.

Dzięki systemowi i aplikacji trenerzy przy współudziale Kierownika Technicznego Akademii będą mogli ustalać terminy treningów, uzupełniać dane zawodników oraz szkoleniowców. Intuicyjny i prosty w obsłudze system pozwala tworzyć i zmieniać plan zajęć, zakładać konta zawodników i trenerów oraz komunikować się z nimi na bieżąco. Rodzice zawodników trenujących w Akademii również posiadają wiele korzyści m.in. wygodne regulowanie składek.

Do głównych atutów systemu sport.bm.pl należą między innymi: oszczędność czasu, w szczególności dla trenerów, ekspresowa komunikacja dla wszystkich zainteresowanych biuro – trener – zawodnik – rodzic – sympatyk, skuteczność przekazywania informacji, ciągły dostęp do bieżących i historycznych danych, aktualny kalendarz, wgląd rodzica w zajęcia i aktywności dziecka, kompleksowe zarządzanie płatnościami.

W najbliższych dniach Spółka zakończy proces rejestracji zawodników, a co za tym idzie, z poziomu aplikacji możliwe będzie zarządzanie całością Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę