W Pucharze gramy z Biogenezą!

Niezwykle miło nam poinformować, że w ramach meczu 1/16 Fortuna Pucharu Polski, nawiązaliśmy współpracę z firmą Biogeneza, z którą wspólnie przygotowaliśmy niebiesko-czerwone koszulki na dzisiejszy mecz. 

Biogeneza to od 25 lat wiodąca firma w branży produktów naturalnych na rynku krajowym z siedzibą w Tarnowskich Górach. Wypracowaną przez właścicieli  ideologią jest harmonia z naturą i witalność człowieka. Oferta Biogenezy to towary czysto naturalne, które optymalnie uzupełniają niedobory elementów mineralnych i witamin w organizmie.

Biogeneza, jako pierwsza wprowadziła i wciąż wprowadza na rynek krajowy nietuzinkowe środki prozdrowotne. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe poszukiwania na rynku światowym produktów naturalnych, pozwalają proponować i wybrać do oferty tylko te najlepsze. Od lat potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów!

Mecz w Pucharze Polski to zupełnie inny branding stadionu – wolny od reklam komercyjnych, zawierający jedynie symbole miejskie, klubowe oraz Fortuna Pucharu Polski. Swoją szatę brandingową zmieniają także stroje i wraz z firmą Biogeneza, na tym polu znaleźliśmy miejsce do współpracy.

Oprócz dotychczasowych reklam, naszywek i sponsora Fortuna Pucharu Polski, na mecze pucharowe na odwrocie koszulek meczowych pojawi się logo naszego Partnera. ,,Pasiaki” z logotypami 70. edycji Fortuna Pucharu Polski, będzie można zobaczyć już dzisiaj o 18:00 w meczu z Arką Gdynia.

Dziękujemy za zaufanie. W Pucharze GRAMY RAZEM!

Strona naszego Partnera: https://biogeneza.pl/

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę