W sobotę podejmujemy Slavię Ruda Śląska. Najważniejsze informacje przed meczem.

9 kolejka Haiz IV ligi zbliża się wielkimi krokami. Niebiesko-czerwoni po udanym spotkaniu w Myszkowie, w którym pokonali pewnie i wysoko 5:0 miejscowy MKS, tym razem zmierzą się na własnym boisku ze Slavią Ruda Śląska. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 29 września. Początek spotkania o godzinie 15:00 Poniżej zamieszczamy garść informacji organizacyjnych dotyczących niedzielnego spotkania. 

Przypominamy, że spotkania domowe z udziałem Polonii Bytom na Stadionie Miejskim w sezonie 2018/19 mają charakter imprez niemasowych. W najbliższą sobotę kasa stadionowa na Stadionie Miejskim otwarta będzie dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, a więc od godziny 13:00. Bramy stadionowe otwarte zostaną na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego, czyli o godzinie 14:00.

Cena biletu normalnego wynosi 10 złotych, natomiast cena biletu ulgowego to 5 złotych. Dzieci do 12 roku życia wchodzą na mecz za darmo. Przypominamy, że bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 12 do 18 roku życia oraz kobietom.

Wszystkich kibiców serdecznie prosimy, aby po przejściu przez bramę wejściową kierować się na sektor specjalnie wygrodzonym korytarzem. Uprasza się o zajmowanie jedynie miejsc na sektorze, na którym zamontowane są krzesełka. Pozostałe sektory są wyłączone z użytku. Dół trybuny głównej zgodnie z ustaleniami ze środowiskami kibicowskimi, przeznaczony jest dla kibiców, którzy aktywnie będą wspierać zawodników w trakcie trwania spotkania.

W związku z ograniczoną ilością wejściówek na spotkania ligowe zachęcamy do jak najszybszego zakupu biletu. Zachęcamy także do wcześniejszego zajmowania miejsc na obiekcie.

 

W sobotę wszyscy widzimy się na Szombierkach !!!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę