WERON Partnerem Medycznym Polonii Bytom

Miło nam poinformować, że do naszego teamu jako Partner Medyczny dołączyła firma WERON.

Nie oznacza to jednak, że współpraca rozpoczęła się właśnie dzisiaj, bo WERON wspiera nasz zespół w zakresie wyposażenia ,,apteczki”, akcesoriów sportowych oraz suplementów diety od początku sezonu 2020/2021. Cały Team WERON, to miłośnicy sportu, począwszy od założyciela firmy – Bartosza Werona, przez współpracowników, po biznesowych partnerów. WERON to sportowcy oraz specjaliści z zakresu żywienia i rehabilitacji sportowej.

Moja decyzja o współpracy  została podjęta na podstawie stałego postępu i odbudowy marki, jaką niewątpliwie jest Polonia Bytom. Współpracowaliśmy już kiedyś, natomiast teraz widoczny jest progres dotyczący zespołu seniorów, inwestowania w akademię sportową wraz z obiektem oraz w strukturę zarządzania klubem. Ponadto od dłuższego czasu cenimy sobie współpracę z fizjoterapeutą bytomskiego zespołu, Radkiem Borowcem, który również dołożył ,,cegiełkę” do naszej obecności w gronie Partnerów. To cieszy, bo w mojej ocenie, na przykładzie Polonii Bytom, inne śląskie marki, które mają za sobą trudniejszy okres, mogą powrócić na należne miejsca  – przyznaje założyciel i właściciel firmy, Bartosz Weron.

Polonia to wielosekcyjny Klub, który wpisuje się w strategię rozwoju naszej firmy. Widzę w naszej współpracy przyszłość i nie mogę doczekać się wiosny – dodał Bartosz Weron.

Firma WERON to oficjalny dostawca dla polskich związków sportowych m.in.: Polskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Koszykówki czy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. WERON współpracuje także z polskimi Klubami, w gronie piłkarskich są m.in.: Warta Poznań, Wisła Płock, Korona Kielce i Śląsk Wrocław.

Mamy głowy pełne pomysłów i już niezmiernie cieszymy się na wspólne działania.  Dziękujemy, że jesteście z nami💪

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę