Wiosna będzie nasza! Karnety na rundę wiosenną 2018/2019 w sprzedaży od 4 marca!

Runda wiosenna Haiz IV ligi w sezonie 2018/2019 zbliża się wielkimi krokami! Już 16 marca o godzinie 15:30 na stadionie miejskim w Bytomiu-Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego rozpocznie się pierwsze wiosenne starcie, w którym niebiesko-czerwoni zmierzą się z Sarmacją Będzin. Nie stój w kolejkach po bilet, kup karnet i bądź z nami przez całą rundę! 

 

Tego w Bytomiu dawno nie było. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców naszego klubu, przygotowaliśmy dla Państwa pełen zestaw karnetów na rundę wiosenną rozgrywek Haiz IV ligi w sezonie 2018/2019. Sprzedaż karnetów rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 4 marca. Gdzie będzie można zakupić zakupić karnety?

Karty wstępu na rundę wiosenną 2018/2019 dostępne będą do zakupienia w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom, która mieści się w Bytomiu przy ul. Kolejowej 6.

Sprzedaż karnetów potrwa do 16 marca, a więc do dnia inauguracji rundy wiosennej w Bytomiu. W tym czasie siedziba Stowarzyszenia otwarta będzie w poniedziałki, środy oraz piątki w godzinach od 18:00 do 20:00. 

 

 

Przygotowaliśmy dla Państwa następujący zestaw karnetów:

Karnet na sektor kibicowski, na którym odbywać się będzie zorganizowany doping kibiców. Sektor ten usytuowany będzie na trybunie głównej stadionu miejskiego przy ul. Frycza Modrzewskiego:

  • karnet normalny kibicowski w cenie 99 zł 
  • karnet ulgowy kibicowski w cenie 59 zł (przysługuje młodzieży od 13 do 18 roku życia)

 

Karnet na sektor rodzinny, na który zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież, a także osoby starsze, które pragną w spokojnej i rodzinnej atmosferze obserwować poczynania zawodników Polonii Bytom. Sektor ten usytuowany będzie na trybunie naprzeciwko trybuny głównej. Dla najmłodszych kibiców zasiadających na sektorze rodzinny czekać będą różnego rodzaju atrakcje: 

  • karnet normalny rodziny w cenie 99 zł 
  • karnet ulgowy rodzinny w cenie 59 zł (przysługuje młodzieży od 13 do 18 roku życia, kobietom oraz seniorom powyżej 60 roku życie)

 

Pragniemy poinformować, iż przedstawione ceny karnetów zostały uzgodnione i ustalone przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Klubu Polonia Bytom. Rok 2020 będzie dla całego środowiska związanego z Polonią Bytom wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, dlatego też pragnąc w jak najlepszy sposób przygotować się do obchodów 100-lecia Polonii Bytom, klub postanowił część zysków ze sprzedaży karnetów przeznaczyć na organizację obchodów wspomnianego 100-lecia. 

 

Informujemy, że liczba karnetów dostępna w sprzedaży jest ograniczona. Na sektor kibicowski w sprzedaży znajdzie się  500 sztuk karnetów, natomiast na sektor rodzinny przewidujemy sprzedaż 200 kart wstępu.

 

Zastanawiają się Państwo jakie dodatkowe korzyści płyną z zakupu karnetu na rundę wiosenną 2018/2019? Każdy kibic, który będzie posiadał karnet, będzie miał pierwszeństwo przy zakupie biletu na spotkanie barażowe o awans do III ligi, w przypadku jeśli drużyna Polonii Bytom wygra grupę I rozgrywek Haiz IV ligi śląskiej i stanie do rywalizacji z najlepszą drużyną grupy II.

 

Mamy dla Państwa także jeszcze jedną niespodziankę związaną z przeprowadzaną przez nas akcją karnetową. Jednak szczegóły zdradzimy za kilka dni.

 

Zachęcamy wszystkim Państwa do zakupu karnetów i zapewnienia sobie miejsca na stadionie miejskim w Bytomiu-Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego. W najbliższych miesiącach czeka nas moc wydarzeń z udziałem niebiesko-czerwonych, którzy liczą na wasze wsparcie w drodze do wyznaczonego celu.

 

Pamiętajmy, że kupując karnet dokładamy małą cegiełkę do organizacji obchodów 100-lecia Polonii Bytom. Przygotujmy się wszyscy razem do tego najważniejszego wydarzenia w nowoczesnej historii klubu. 

 

 

                                                                        #PoloniaNigdyNieZginie !!!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920