Zaczynamy zmagania w Pucharze Polski na szczeblu podokręgu Bytom. Pierwszym rywalem HKS Odra Miasteczko Śląskie.

Przed nami początek rozgrywek pucharowych. Niebiesko-czerwoni zmagania w Pucharze Polski na szczeblu Podokręgu Bytom rozpoczną od spotkania z HKS Odra Miasteczko Śląskie. Spotkanie odbędzie się jutro o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Olimpijskiej 2. Będzie to prawdopodobnie ostatnie rozegrane spotkanie na naszym stadionie, przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych.

 

Poloniści udanie rozpoczęli zmagania w rozgrywkach Haiz IV ligi. Po rozegraniu 3 kolejek ligowych, podopieczni Marcina Domagały z kompletem punktów zasiadają na fotelu lidera z przewagą 2 oczek nad lokalnym rywalem, a więc Szombierkami Bytom. Środowe starcie z przedstawicielem ligi okręgowej – HKS Miasteczko Śląskie, będzie zapewne okazją do zaprezentowania swoich umiejętności, dla zawodników, którzy do tej pory grali mniej. Nie oznacza to, że zawodników Odry Miasteczko czeka łatwiejsze zadanie. Wręcz przeciwnie. W drużynie Polonii panuje olbrzymia rywalizacja o miejsce w podstawowym składzie, a jutrzejsze spotkanie będzie doskonałą okazją dla zawodników szerokiej kadry, aby udowodnić trenerowi Domagale, że to im należy się miejsce w „11”.

W drużynie z Miasteczka Śląskiego spotkać jutro będzie można kilka znajomych twarzy związanych z bytomskim klubem. W barwach HKS-u grają byli juniorzy Polonii Bytom, tacy jak: Bereska, Zając, Junkiert, Dziliński, Standera czy Turowski. Najbardziej jednak znanym zawodnikiem naszych jutrzejszych gości jest Kamil Walesa. 23-letni wychowanek Polonii reprezentował barwy dwukrotnego Mistrza Polski od sezonu 2011/12, aż do 2014/15, oczywiście wcześniej spędzając czas w Polonii jako zawodnik grup młodzieżowych.

Pierwotnie jutrzejsze spotkanie odbyć się miało w Miasteczku Śląskim, jednak po konsultacjach z Komendą Miejską Policji postanowiono, że mecz odbędzie się w Bytomiu. Ostatecznie ustalono, że mecz rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Olimpijskiej 2. Początek spotkania o godzinie 17:30. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Dostępny dla Państwa będzie jedynie sektor nr 1 od ulicy Olimpijskiej (wejście przez budynek klubowy). Warto zaznaczyć, że prawdopodobnie będzie to ostatnie rozegrane spotkanie na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2, przed planowanym rozpoczęciem prac rozbiórkowych.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920