Zapraszamy na Rodzinny Piknik Stowarzyszenia Budowlanki!

Najbliższe dni będą obfite w wydarzenia dedykowane najmłodszym mieszkańcom naszego miasta. W sobotę 3 czerwca mamy dla Was dwie propozycje spędzenia czasu z rodziną wśród atrakcji dla dzieci.

Oprócz Strefy Bajtla, dostępnej w bytomskiej ,,Plejadzie” (godziny 10-13), serdecznie zapraszamy na Rodzinny Piknik Stowarzyszenia Budowlanki, który odbędzie się na terenie Państwowych Szkół Budownictwa przy ul. Powstańców Śląskich 10, w godzinach od 10:00-16:00. Nasz klub objął imprezę swoim patronatem, ze względu na rodzinny i przede wszystkim sportowy charakter wydarzenia. Atrakcji co nie miara a i aktywności dostępne będą zarówno dla tych małych, jak i dużych.

Za plan konkursów i aktywności sportowych, odpowiedzialny będzie Trener Bogdan Dudziak, który na co dzień pracuje w Akademii Piłkarskiej wraz z rocznikiem 2015. Imprezę otworzy pokazowy mecz siatkówki, w którym udział będą mogli wziąć… wszyscy chętni! Bytomska ,,Budowlanka” słynie z tradycji posiadania silnych gier zespołowych, dlatego podczas festynu wystawia wszystko co najlepsze, zachęcając jednocześnie uczestników festynu do wspólnej gry. Zapisy jeszcze trwają.

Oprócz aktywności sportowych i pełnego harmonogramu gier, zabaw i konkursów sportowych, na dzieci będą czekały atrakcyjne dmuchańce, wraz z animacjami pojawi się Magiczna Kraina a imprezę odwiedzi również sam Olimpiok! Organizatorzy zadbali również o bogatą ofertę gastronomiczną (na ciepło i zimno), watę cukrową, oprawę muzyczną DJ-a oraz obecność kultowej już dla Państwowych Szkół Budownictwa Orkiestry w towarzystwie mażoretek ,,Charms”.

Impreza odbędzie się pod Patronatem Prezydenta Miasta Bytomia, Mariusza Wołosza, który odwiedzi imprezę osobiście, by m.in. wziąć udział w konkursie wiedzy o Bytomiu. Wśród zaproszonych gości, będą również m.in. Michał Staniszewski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Bytomiu oraz Przemo Łukasik, znany architekt oraz współtwórca Medusa Group.  Wydarzenie poprowadzi Rafał Rymarz.

Polecamy i zapraszamy. Wstęp wolny!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę