Zmiany w strukturach organizacyjnych. Zbigniew Cieńciała nowy dyrektorem sportowym Polonii Bytom !

Wczoraj poznaliśmy nazwisko nowego trenera niebiesko-czerwonych, którym został 42-letni Marcin Domagała. Nie jest to jednak jedyna zmiana personalna, która zaszła w ostatnich dniach w naszym klubie. Mamy przyjemność poinformować, iż nowym dyrektorem sportowym Polonii Bytom został Zbigniew Cieńciała.

Zbigniew Cieńciała na stanowisku dyrektora sportowego zastąpił Tomasza Kupijaja, który nie opuszcza jednak struktur organizacyjnych klubu, a od tej chwili pełnić będzie funkcję dyrektora ds. organizacyjnych, będzie odpowiedzialny także za rozwój akademii młodzieżowej naszego klubu.

Zbigniew Cieńciała to postać doskonale znana w środowisku sportowym od lat jako dziennikarz katowickiego „Sportu”. W 2009 roku dyrektor Cieńciała otrzymał prestiżową nagrodę „Piłkarskiego Oskara” w kategorii dla najlepszego dziennikarza sportowego.

Nowemu dyrektorowi sportowemu życzymy jedynie „trafionych transferów”, dzięki którym niebiesko-czerwoni osiągną zamierzony cel na sezon 2018/19, którym jest awans do III ligi.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę