Bilety na Arkę: jak kupić ostatnie dostępne wejściówki?

Pula online praktycznie wyprzedana. W kasie pozostało niewiele ponad 50 biletów. Swoje bilety odbierają również zawodnicy Akademii Piłkarskiej. Przeczytaj najważniejsze informacje dotyczące dystrybucji wejściówek w ostatnich dniach poprzedzających mecz z Arką Gdynia w ramach 1/16 Fortuna Pucharu Polski.

Jak mogę kupić bilety na mecz w ostatnich dniach przedsprzedaży?:

  • System online – zostały ostatnie sztuki! – bilety.poloniabytom.com.pl
  • Zapisy na sektor C w siedzibie SKK przy ul. Kolejowej 6 – ostatnie bilety dostępne 6 listopada w poniedziałek w godzinach 19:00-20:00
  • W kasie biletowej przy ul. Piłkarskiej 8 – zostało niewiele ponad 50 biletów!

Przedsprzedaż na mecz z Arką Gdynia (8.11.2023 godz. 18:00) w kasie biletowej przy ul. Piłkarskiej 8:

  • poniedziałek 6.11.2023 – godz. 16:00-19:00
  • wtorek 7.11.2023* – godz. 9:00-11:00 oraz 16:00-19:00.

Na mecz z Arką Gdynia, stacjonarnie jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie 2 wejściówki. W dniu meczu kasy biletowe otwarte będą już od 15:30.

* – jeśli bilety nie zostaną wyprzedane wcześniej. W przypadku wyprzedania wszystkich biletów, kasy biletowe otwarte będą dla zawodników akademii piłkarskiej odbierających swoje bilety oraz dla osób chcących kupić lub wyrobić kartę kibica.

Akademia odbiera bilety

Czas na odbiór zarezerwowanych wejściówek dla akademii na sektor A1 wyznaczony został do wtorku 7 listopada, do godziny 19:00. Jeśli w tym terminie bilety nie zostaną odebrane, wrócą do puli ogólnodostępnej w systemie online.

Karty kibica – zachęcamy do zakupu!

Przypominamy o możliwościach zakupu karty kibica na sezon 2023/2024. O tym, dlaczego warto ją mieć i jakie korzyści i ułatwienia będą się z tym wiązały, piszemy TUTAJ. Karty kibica zamówione online, można odbierać w godzinach otwarcia kas biletowych oraz kupić je bezpośrednio na miejscu. Karta kibica to jednorazowy wydatek na sezon w wysokości 15zł.

W kasie biletowej można również pobrać duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie).

Przypominamy, że podczas zakupu biletów należy mieć dokument potwierdzający tożsamość kupującego oraz dane osób (imię i nazwisko, pesel) dla których wejściówki kupujemy.

Zalecenia w celu usprawnienia wejść na obiekt – KLIKNIJ TUTAJ. 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę