Bilety na Hutnik: Start przedsprzedaży w piątek o 15:00

W piątek 6 października o godzinie 15:00 ruszy przedsprzedaż biletów na mecz 13. kolejki rozgrywek 2. ligi, w którym przy Piłkarskiej 8, Polonia Bytom zmierzy się z Hutnikiem Kraków. Mecz zaplanowano na sobotę 14 października, na godzinę 18:00. 

Start przedsprzedaży online

Punktualnie o godzinie 15:00 w piątek 6 października, w systemie https://bilety.poloniabytom.com.pl/ będzie można kupić wejściówki na kolejny domowy mecz. Do sprzedaży trafią sektory A2, B, C1 oraz C2. Sektor A1 przeznaczony jest dla wychowanków akademii piłkarskiej i pozostałe wolne miejsca w tym obszarze trafią do puli sprzedaży w przyszłym tygodniu po zakończeniu zapisów.

Przedsprzedaż stacjonarna 

Kasa biletowa przy ul. Piłkarskiej czynna będzie:

  • w czwartek 12 października – 16:00-19:00
  • w piątek 13 października – 9:00-11:00 oraz 16:00-19:00

Do sprzedaży stacjonarnej trafi odrębna pula biletów na sektory A2, B oraz C1 (łącznie 150 wejściówek) + pozostałe dostępne miejsca ze sprzedaży online (jeśli nie zostaną wcześniej wyprzedane).

Jeśli bilety zostaną wyprzedane w czwartek 12 października, w piątek kasa biletowa otwarta będzie tylko dla wychowanków odbierających bilety na sektor A1 wraz z opiekunami. Jeśli ktoś z akademii nie odbierze biletu do piątku 13 października, do godziny 19:00, wejściówki trafią ponownie do puli online lub do sprzedaży stacjonarnej w dniu meczu.

Karty kibica – premiera już w piątek!

Już w piątek do sprzedaży w systemie trafią również karty kibica na sezon 2023/2024. O tym dlaczego warto mieć kartę kibica i jakie korzyści i ułatwienia będą się z tym wiązały, przeczytacie w piątkowej wiadomości.

Dzień meczowy – Pobierz duplikat biletu w wersji papierowej.

Kasa biletowa w dniu meczu czynna będzie od godziny 16:00. Na obiekt będzie można wejść od godziny 16:30. Jeśli bilety zostaną wyprzedane, w kasie biletowej będzie można pobrać jedynie duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie).

Przypominamy, że podczas wejścia na obiekt należy posiadać dokument tożsamości potwierdzający dane na bilecie.

Zalecenia w celu usprawnienia wejść na obiekt – KLIKNIJ TUTAJ. 

Do zobaczenia na Piłkarskiej 8!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę