Bilety na ŁKS: Przedsprzedaż stacjonarna zakończona, ostatnie bilety online

W piątek 15 września o godzinie 19:00 zakończyła się przedsprzedaż puli stacjonarnej biletów na niedzielny mecz z ŁKS-em II Łódź.

Wejściówki, które nie zostały sprzedane, trafiły ponownie do sprzedaży online ale trzeba się spieszyć, bo zostało ich niewiele. Dostępne są jeszcze ostatnie sztuki na sektory:

  • A2
  • B (zadaszony)
  • C1

Swoje zapisy zakończyła także akademia piłkarska a ostatnie miejsca można kupić również w sektorze A1. Przypominamy, że sektory oznaczone jako ,,A” to sektory rodzinne z dostępem do strefy bajtla, która czynna będzie już od godziny 14:00. Sektor B to trybuna zadaszona z miejscami dla gości klubu, zaś sektory oznaczone jako ,,C” to sektory dla kibiców dopingujących drużynę.

KUP BILET: https://bilety.poloniabytom.com.pl/

Idziesz na mecz – weź dokument tożsamości

Przypominamy, że w celu wejścia na obiekt, należy posiadać ze sobą ważny dokument potwierdzający tożsamość na bilecie.

Kupiłeś bilet online? Możesz pobrać duplikat w kasie

Dla osób posiadających bilet w wersji mobilnej (na telefonie) przygotowaliśmy możliwość pobrania w kasie biletowej w dniu meczu duplikatu w wersji papierowej, w celu uniknięcia problemów z wczytaniem kodu z biletu. W przypadku decyzji o skanowaniu biletu z telefonu, prosimy maksymalnie przybliżyć kod na ekranie oraz sam ekran rozjaśnić w maksymalnym stopniu.

Zalecenia po pierwszym meczu 

Otwarcie bramofurt przed meczem wydłużone zostanie do 90 minut. Prosimy, aby na obiekt przybywać wcześniej, w celu uniknięcia kolejek do wejścia. O wszystkich zaleceniach przeczytasz TUTAJ.  

Do zobaczenia na meczu!

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920