Bilety na PP z Arką Gdynia: W piątek startuje przedsprzedaż!

W piątek 27 października o godzinie 14:00 rusza sprzedaż biletów dla posiadaczy kart kibica na mecz 1/16 Fortuna Pucharu Polski, w którym przy Piłkarskiej 8, Polonia Bytom zmierzy się z Arką Gdynia. Mecz zaplanowano na środę 8 listopada, na godzinę 18:00. Przeczytaj najważniejsze informacje dotyczące cennika oraz sposobu przedsprzedaży biletów.

Start przedsprzedaży online

O godzinie 14:00 w piątek 27 października, dla posiadaczy kart kibica w systemie https://bilety.poloniabytom.com.pl/ będzie można kupić wejściówki na hitowe starcie z Arką w ramach Pucharu Polski. Sprzedaż biletów online dla osób nie posiadających karty kibica ruszy we wtorek 31 października od godziny 14:00. Przypominamy –  jeśli dokona się zamówienia na kartę kibica wraz z biletami, można je kupować już od piątku.

Cennik biletów 

Bilety na mecz 1/16 Fortuna Pucharu Polski będą w takich samych cenach, w jakich są dostępne na mecze ligowe. Zmianie uległa jedynie cena biletu VIP. Jako klub wydłużamy jednak czas zakupu dla posiadaczy kart kibica (cena karty to jednorazowy zakup za 15zł), ponieważ chcemy, aby karty posiadała jak największa ilość naszych sympatyków.

 • Bilet normalny przedsprzedaż – 20zł
 • Bilet normalny w dniu meczu – 25zł (jeśli będą dostępne)
 • Bilet ulgowy przedsprzedaż – 12zł
 • Bilet ulgowy w dniu meczu – 15zł (jeśli będą dostępne)
 • Bilet rodzinny przedsprzedaż – 27zł
 • Bilet rodzinny w dniu meczu – 35zł (jeśli będą dostępne)
 • VIP – 199zł

Na jakie sektory kupię bilet w systemie?

Do sprzedaży trafią bilety na sektory A1, A2 oraz B. Część miejsc na sektorze A1 przeznaczonych jest dla wychowanków Akademii Piłkarskiej i pozostałe wolne miejsca w tym obszarze trafią do puli sprzedaży po zakończeniu zapisów w Akademii. Zapisy w Akademii ruszą 30 października i potrwają do 2 listopada do godziny 12:00.

Zapisy na sektor C w siedzibie SKK

Nie od dziś wiadomo, że sympatyków obydwu klubów łączy wieloletnia przyjaźń. W związku z tym, w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Kibiców Klubu Polonia Bytom, bilety na sektory C1 oraz C2 dostępne będą w formie zapisów w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Kolejowej 6. Siedziba czynna jest w dni:

 • Poniedziałek – Piątek w godzinach 19:00-20:00.

Pierwszeństwo w zakupie biletów w siedzibie SKK będą mieli członkowie Stowarzyszenia Olimp Partner Polonia Bytom regularnie opłacający składki. O tym jak zostać członkiem, przeczytasz tutaj.

Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze Stowarzyszeniem Kibiców Klubu Polonia Bytom.

Przedsprzedaż stacjonarna 

Do sprzedaży stacjonarnej trafi odrębna pula biletów na sektory A2 oraz B (ok. 100 biletów) + pula biletów online (jeśli nie zostaną wcześniej wyprzedane). Kasa biletowa przy ul. Piłkarskiej czynna będzie:

 • w czwartek 2 listopada –  16:00-19:00,
 • w poniedziałek 6 listopada – 16:00-19:00,
 • we wtorek 7 listopada – 9:00-11:00 oraz 16:00-19:00.

Bilety na mecz z Arką Gdynia nie będą dostępne w kasie biletowej 3 listopada podczas meczu z Olimpią Elbląg.

 

Jeśli bilety z puli stacjonarnej zostaną wyprzedane już w czwartek 2 listopada, w poniedziałek 6 listopada oraz we wtorek 7 listopada kasa biletowa otwarta będzie tylko dla wychowanków odbierających bilety na sektor A1 wraz z opiekunami oraz dla celów wyrobienia lub odbioru karty kibica. Jeśli ktoś z akademii nie odbierze biletu do wtorku 7 listopada, do godziny 19:00, wejściówki trafią ponownie do puli online lub do sprzedaży stacjonarnej w dniu meczu.

WAŻNE: Na mecz z Arką Gdynia jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie dwie wejściówki.

Karty kibica – zachęcamy do zakupu!

Przypominamy o możliwościach zakupu karty kibica na sezon 2023/2024. O tym, dlaczego warto ją mieć i jakie korzyści i ułatwienia będą się z tym wiązały, piszemy TUTAJ.

Dzień meczowy – Pobierz duplikat biletu w wersji papierowej.

Kasa biletowa w dniu meczu czynna będzie od godziny 15:30. Na obiekt będzie można wejść od godziny 16:30. Jeśli bilety zostaną wyprzedane, w kasie biletowej będzie można pobrać jedynie duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie) oraz w celu wyrobienia lub odbioru karty kibica.

Przypominamy, że podczas wejścia na obiekt należy posiadać dokument tożsamości potwierdzający dane na bilecie.

Zalecenia w celu usprawnienia wejść na obiekt – KLIKNIJ TUTAJ. 

Mecz 1/16 Fortuna Pucharu Polski transmitowany będzie również na żywo przez stację Polsat Sport.

Do zobaczenia przy Piłkarskiej 8!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę