Bilety na Stomil: Zakończyła się przedsprzedaż w kasie, ostatnia pula dostępna online

W sobotę o 12:00 zakończyła się przedsprzedaż stacjonarnej puli biletów na mecz Polonia Bytom – Stomil Olsztyn, który odbędzie się w poniedziałek 2 października o 18:15.

Do puli online powróciły bilety, które nie zostały sprzedane w kasie oraz miejsca, których nie wykorzystali wychowankowie akademii piłkarskiej. Oznacza to, że ostatnia pula wejściówek na poniedziałkowy mecz dostępna jest pod adresem bilety.poloniabytom.com.pl. Pozostały jeszcze miejsca na sektory:

  • A1 i A2
  • B
  • C1 i C2

Dzień meczowy – pobierz duplikat biletu w wersji papierowej

Kasa biletowa w dniu meczu czynna będzie od godziny 16:00. Jeśli bilety zostaną wyprzedane, w kasie biletowej będzie można pobrać jedynie duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie).

Zalecenia w celu usprawnienia wejść na obiekt – KLIKNIJ TUTAJ. 

Weź dokument tożsamości i bądź z nami wcześniej

Przypominamy, że podczas wejścia na obiekt należy mieć ze sobą dokument tożsamości potwierdzający dane na bilecie. Prosimy, by na obiekt przybywać szybciej, w celu sprawnego wejścia na trybuny. Bramofurty otwarte będą na 90 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Do dyspozycji od momentu otwarcia kołowrotów będzie catering stadionowy a chwilę po 17 uruchomiona zostanie Strefa Bajtla na sektorach A.

Do zobaczenia na Piłkarskiej 8!

Kup Bilet online: https://bilety.poloniabytom.com.pl/

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę