Dziś otwarcie kas przed meczem z Lechem – ważne informacje

Ogromne zainteresowanie ostatnim meczem rundy wiosennej z rezerwami Lecha Poznań przełożyło się na sprzedaż biletów. Przed otwarciem kas podajemy najważniejsze informacje.

Zgodnie z zapowiedzią pierwsze otwarcie kas biletowych nastąpi dziś tj. w czwartek 23 maja od godziny 16.00 do 19.00.

W sprzedaży znajdzie się niewielka pula biletów na sektory A1 oraz C2. Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie dwie wejściówki. Przypominamy, że kupujący musi mieć ze sobą dowód osobisty, a w przypadku zakupu biletu dla drugiej osoby – posiadać przy sobie jej dane – imię, nazwisko, a także PESEL.

Jeżeli wszystkie bilety zostaną dziś wyprzedane, to zgodnie z planem jutro kasa także zostanie otwarta. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej będą mogli wówczas odebrać bilety, zainteresowani mogą wyrobić karty kibica lub pobrać duplikat biletu kupionego online.

Jednocześnie informujemy, że dziś o godzinie 19.00 zwolnione zostaną w systemie wszystkie rezerwacje na bilety, które nie zostały opłacone. W celu utrzymania tych rezerwacji należy dokonać odpłatności do wspomnianej 19.00. W innym wypadku bilet wróci do puli ogólnodostępnej.

Strona z biletami – TUTAJ.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę