Krzysztof Hałgas pozostaje na kolejny rok w Polonii Bytom!

Nie mogło być inaczej! Kolejnym zawodnikiem, który przedłużył swój kontrakt z Polonią Bytom jest Krzysztof Hałgas! Tym samym doświadczony obrońca spędzi w zespole z Bytomia swój kolejny, szósty już sezon.

 

Krzysztofa Hałgasa nie trzeba kibicom niebiesko-czerwonych szerzej przedstawiać. Na jego łączną ilość występów w koszulce Królowej Śląska złożyło się już ponad 100 spotkań ligowych, co najlepiej pokazuje, jak dużym zaufaniem Krzysiek cieszył się wśród sterników oraz kolejnych trenerów Polonii Bytom. Waleczny i nieodpuszczający na boisku zawodnik opuścił podczas minionych rozgrywek zaledwie jedno spotkanie, co doskonale obrazuje jego gotowość do dyspozycji trenera w każdym meczu. Były zawodnik Piasta Gliwice do naszego Klubu przybył w 2018 roku z Soły Oświęcim i wiemy już na pewno, że współpraca Krzysztofa Hałgasa z klubem dwukrotnych mistrzów Polski trwać będzie jeszcze przynajmniej przez jeden rok.

 

Dyrektor sportowy Polonii Bytom, Tomasz Stefankiewicz:

“Krzysiu Hałgas jest z nami już od wielu lat. Przeżywał z nami lepsze i gorsze chwile. Dołączył do nas w sezonie 2017/2018, kiedy występowaliśmy jeszcze w IV lidze i mimo zwycięstwa w rozgrywkach, odpadliśmy w barażach o III ligę. Jest jednym z niewielu zawodników, którzy przez ten czas pozostali w Klubie i dziś jest podstawowym zawodnikiem Polonii. Liczby z ostatniego sezonu jasno pokazują, że Krzysztof Hałgas był jedną z czołowych postaci drużyny, stąd dla nas wszystkich najlepszym rozwiązaniem było przedłużenie umowy o kolejny sezon. Liczymy na niego w najbliższym sezonie bardzo mocno i mamy nadzieję, że dołoży swoje kolejne “cegiełki” pod końcowy wynik drużyny. Jest to zawodnik na tyle ambitny i doświadczony, który w każdej części sezonu z pewnością okaże się wartością dodatnią do drużyny.”

 

Cieszymy się, że znów będziemy mogli przez kolejny rok oglądać Krzysztofa Hałgasa w niebiesko-czerwonych barwach. Hałgi, powodzenia na boisku!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę