Letni plan meczów kontrolnych Polonii Bytom przed sezonem 2023/2024

Zakończony nie tak dawno sezon 3. ligi grupy III przyniósł wszystkim sympatykom Polonii Bytom sporo radości. Nasza drużyna po kilkuletniej przerwie powraca na szczebel centralny, jednak zanim rozegra pierwsze spotkanie o punkty, spotka się ze swoimi rywalami w serii letnich meczów kontrolnych.

 

W tym roku czas urlopowy dla zawodników oraz sztabu szkoleniowego Królowej Śląska będzie niezwykle krótki. Niebiesko-Czerwoni korzystają obecnie z zasłużonego wypoczynku, jednak w klubowych kuluarach praca wre nadal. Beniaminek 2. ligi rozegra przed pierwszym meczem nowego sezonu cztery spotkania kontrolne. Głównie będą to drużyny Fortuna 1. Ligi, ale także drugoligowy przeciwnik Polonii, Skra Częstochowa oraz trzecioligowy Gwarek Tarnowskie Góry. Intensywny czas podczas wymagających sprawdzianów ma sprawić, że nasz zespół w jak najlepszym stopniu przygotuje się do nowego sezonu rozgrywkowego.

 

Do zajęć nasza drużyna powróci w poniedziałek 3 lipca. Do tego momentu zawodnicy będą wykonywać zadania, wynikające z rozpisek treningowych, przygotowanych przez sztab szkoleniowy. Start zmagań ligowych zaplanowany jest na 22/23 lipca. W ten sam weekend, dla podtrzymania rytmu meczowego, Poloniści zmierzą się jeszcze z tarnogórskim Gwarkiem.

 

Plan letnich meczów kontrolnych Polonii Bytom:

5 lipca 2023 r. (środa): Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom

8 lipca 2023 r. (sobota): Polonia Bytom – Skra Częstochowa

12 lipca 2023 r. (środa): Wisła Kraków – Polonia Bytom

15 lipca 2023 r. (sobota): GKS Tychy – Polonia Bytom

22 lipca 2023 r. (sobota): Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry

 

Godziny oraz miejsca rozgrywania meczów sparingowych będą podawane na bieżąco.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę