Polonia na pikniku europejskim w Bytomiu

Ogrom atrakcji, mnóstwo dobrej zabawy i ważny powód do świętowania! W tym wszystkim nie mogło zabraknąć naszego klubu, którego reprezentacja wzięła udział w organizacji pikniku europejskiego w Bytomiu.

Ubiegła niedziela nie była dniem meczowym, ale część zawodników Polonii, a także pracowników klubu była zaangażowana we współorganizację pikniku „Posmakujmy Europy w Bytomiu”.

Wydarzenie odbyło się z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Całość zlokalizowano przy ul. Wojciecha Kilara, tuż obok Teatru Rozbark i Skarpy Bytom.

Bogaty program wydarzenia, który przede wszystkim promował europejską różnorodność wzbogacono o elementy sportowe. Zadbali o nie pracownicy klubu, a także zawodnicy poszczególnych sekcji. Nie obyło się zatem bez sprawdzenia umiejętności piłkarskich, czy hokejowych. Ważna była także sama obecność sportowców, którzy cieszyli się ogromnym zainteresowaniem, podobnie jak trener drużyny koszykarskiej Mariusz Bacik. Szkoleniowiec nie zaprezentował jednak swoich umiejętności sportowych, lecz… kulinarne!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia – TUTAJ!

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę