Obchody, piknik i mnóstwo dobrej zabawy!

Długi weekend majowy dla naszej drużyny oznaczał przede wszystkim domowe starcie z Sandecją Nowy Sącz. Mimo to, przedstawicieli klubu wybrali się na miejskie obchody oraz piknik!

W Święto Narodowe Trzeciego Maja Polonia pokonała przy ul. Piłkarskiej Sandecję Nowy Sącz 4:2, choć po pierwszej połowie kibice mieli prawo drżeć o końcowy wynik.

Mecz nie był jednak jedynym wydarzeniem w tym dniu, w którym udział wzięli Niebiesko – Czerwoni. W naszym mieście odbywały się tradycyjne obchody z okazji 3 Maja, a także liczne, towarzyszące im atrakcje. Podczas oficjalnej części wśród pocztów nie zabrakło klubowego sztandaru, a prokurent spółki Dorota Borecka – Leszczuk złożyła kwiaty pod Pomnikiem Wolności.

Następnie wspólnie z uczestnikami nasz klub postanowił świętować w najlepszy możliwy sposób. Nie mogło nas zabraknąć podczas pikniku rodzinnego, w trakcie którego odbył się m.in. Bieg Konstytucji, koncerty, a także występy artystyczne. Nie obyło się także bez atrakcji dla najmłodszych, w tym tych przygotowanych przez Polonię!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć – TUTAJ.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę