Radosław Borowiec kończy przygodę z Polonią Bytom. Radku, dziękujemy!

Zmiany w klubach piłkarskich dotyczą nie tylko zawodników, ale również i osób wchodzących w skład sztabów szkoleniowych. Zakończyła się wieloletnia przygoda Radosława Borowca z Polonią Bytom, który pełnił w naszym klubie funkcję fizjoterapeuty. 

 

Radek do klubu dwukrotnego mistrza Polski dołączył w 2015 roku, kiedy nasz bytomianie występowali wówczas w rozgrywkach 2. ligi. Z początku pomagał w regeneracji naszych zawodników, stając się później pełnoprawnym członkiem sztabu szkoleniowego Niebiesko-czerwonych. Łącznie w Polonii Bytom Radosław Borowiec spędził siedem lat, notując z drużyną awanse, jak i również spadki, współpracując z kolejnymi trenerami Polonii, takimi jak Jacek Trzeciak, Ireneusz Kościelniak, Andrzej Orzeszek, Marcin Domagała, Kamil Rakoczy czy Ryszard Wieczorek. Zawsze był do dyspozycji zawodników, dzieląc się swoją wiedzą oraz pomagając im w dochodzeniu do pełni zdrowia po różnego rodzaju kontuzjach. Na fachowość Radka mogli liczyć nie tylko piłkarze, ale również koszykarze oraz hokeiści Polonii Bytom.

 

Za pośrednictwem naszej strony internetowej Radek Borowiec chciałby się również pożegnać z sympatykami Królowej Śląska, dziękując im za wspólne lata:

Dziękuję bardzo wszystkim pracownikom klubu Polonia Bytom za zaufanie, współpracę i zdobytą wiedzę oraz cenne doświadczenie w dziedzinie fizjoterapii sportowej.

 

Radku, dziękujemy Ci za pomoc przez ten czas na rzecz naszego Klubu i nie mówimy “żegnaj”, lecz “do zobaczenia”!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę