Weron pomaga w regeneracji sił zawodnikom Polonii Bytom

Początek rundy wiosennej to zwiększenie obciążeń siłowych u naszych piłkarzy, co jest normalnym zjawiskiem w świecie futboli. Dzięki naszemu Partnerowi, firmie Weron, prawidłowa regeneracja u Niebiesko-Czerwonych przebiega obecnie bez żadnych zastrzeżeń!

 

Dziękujemy firmie Weron za dostarczenie niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego, który pozwala naszym zawodnikom na regenerowanie swoich sił po meczach mistrzowskich naszego Klubu.

Więcej o naszym Partnerze, możecie przeczytać na oficjalnej stronie firmy Weron: TUTAJ.

 

Fizjoterapeuta Polonii Bytom Radosław Borowiec bardzo ceni współpracę z firmą Weron, jednocześnie podkreślając, jak ważna jest to współpraca dla Klubu pod kątem zdrowotnym dla naszych zawodników:

Dziękujemy naszemu Partnerowi medycznemu, firmie Weron za okazywane wsparcie. Sprzęt do regeneracji, który wykorzystujemy szczególnie bardzo mocno w okresie przygotowawczym to najnowsze rozwiązania, które pomagają przywrócić naszym zawodnikom świeżość po wysiłku. Dzięki produktom najwyższej jakości oraz błyskawicznemu dostarczaniu zamówień, żadne mikrourazy nie są dla nas problemem.

 

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę