Raport z wypożyczeń

Z całą pewnością wszystkie oczy kibiców zwrócone są na pierwszą drużynę, która udanie rozpoczęła zmagania w rundzie wiosennej. Nie należy jednak zapominać o wypożyczonych zawodnikach, którzy szukają swoich okazji na grę w barwach innych zespołów.

Przedstawiamy raport z wypożyczeń, dzięki któremu możecie zobaczyć jak radzą sobie nasi gracze w swoich tymczasowych barwach.

Mateusz Anklewicz i Grzegorz Ochwat (Drama Zbrosławice)

Drama nie ma za sobą udanego startu w rundzie wiosennej. W minioną sobotę ekipa ze Zbrosławic grała na wyjeździe z Ruchem Radzionków. Mecz zakończył się szalonym wynikiem 4:3. Jeżeli chodzi o Anklewicza to spędził on całe spotkanie na ławce rezerwowych. Ochwat wyszedł w podstawowej jedenastce i został zmieniony w 65. minucie.

Jacek Wuwer i Łukasz Zejdler (LKS Goczałkowice – Zdrój)

LKS ma za sobą już dwa spotkania w ramach rundy wiosennej. W pierwszym z nich drużyna z Goczałkowic wygrała u siebie 3:2 z Wartą Gorzów. Wuwer spędził w tym meczu na murawie pełne 90 minut, natomiast Zejdler został zmieniony w 67. minucie. Kolejna rywalizacja zakończyła się przegraną LKS-u na wyjeździe przeciwko rezerwom Górnika Zabrze 2:1. Wuwer ponownie rozegrał całe spotkanie, podobnie jak Zejdler, który w 86. minucie został ukarany żółtą kartką.

Daniel Zieliński, Piotr Topolewski, Dominik Budzik (Pniówek Pawłowice)

Pniówek rozpoczął rundę od wysokiej przegranej z Rekordem Bielsko – Biała 4:0. Budzik oraz Topolewski zagrali pełne 90 minut, a Zieliński zastąpił w 67. minucie Hanzela, a minucie został ukarany żółtą kartką. W kolejnym spotkaniu ekipa z Pawłowic wygrała na własnym terenie z Cariną Gubin 1:0. Cały mecz rozegrali Budzik oraz Zieliński, natomiast Topolewski spędził spotkanie na ławce rezerwowych.

Borys Łysko (LZS Piotrówka)

Nasz młody zawodnik nie może mówić o udanym rozpoczęciu wiosny. Łysko co prawda zagrał przez pełne 90 minut w starciu z KS Imprime Bogacica, ale jego drużyna poległa na własnym ternie aż 0:5.

Łukasz Piontek (Gwarek Tarnowskie Góry)

Gwarek ma za sobą dwa spotkania w rozpoczętej niedawno rundzie. W pierwszym z wygrał na wyjeździe z Unią Turza Śląska 2:3, natomiast w drugim pokonał u siebie 4:0 LZS Starowice Dolne. Pierwszy mecz Piontek przesiedział na ławce rezerwowych. W drugim dostał szasnę na grę od 75. minuty.

Eryk Mirus (Sokół Klczew)

Nasz bramkarz wystąpił w ubiegłą sobotę w barwach swojego nowego klubu. Rywalem Sokoła była Gedania Gdańsk. Golkiper rozegrał pełne spotkanie, w trakcie którego wpuścił dwie bramki, a także otrzymał żółtą kartkę. Ostatecznie mógł jednak cieszyć się ze zwycięstwa, bowiem Sokół wygrał 3:2.