Rozpoczęła się runda wiosenna w wykonaniu Oldbojów Polonii Bytom

Piątkowym meczem w Nowym Chechle zespół Oldbojów Polonii Bytom zainaugurował wiosenne zmagania w lidze Oldbojów, prowadzonej przez Podokręg Bytom. Niebiesko-czerwoni nie dali gospodarzom żadnych szans i pokonali miejscowych 5:0.

 

Zespół Oldbojów złożonych z byłych zawodników oraz sympatyków klubu dwukrotnego mistrza Polski przez zimę solidnie trenował do zaplanowanych na wiosnę dalszej części rozgrywek ligowych. Pierwszy sprawdzian formy miał miejsce w ubiegły piątek, gdzie niebiesko-czerwoni zmierzyli się z Przyszłością Nowe Chechło. Wysokie zwycięstwo, które tak naprawdę jest w tych rozgrywkach sprawą drugorzędną, napawa jednak optymizmem na kolejne spotkania.

 

– Zwycięstwo cieszy, tym bardziej, że podczas spotkania dopisała frekwencja oraz pogoda. Do rozegrania mamy mecz z Rodłem Górniki oraz Zgodą Repty – przekazał kapitan drużyny i jednocześnie strzelec trzech goli w piątkowym meczu, Marcel Kapinos. W naszej drużynie zaszły kosmetyczne zmiany kadrowe w stosunku do jesieni. Na chwilę obecną w drużynie nie występują Daniel Kapinos oraz Sebastian Foszmańczyk, a to przez wzgląd na regulaminy związane z grą zawodników, wcześniej zgłoszonych do innych klubów.

 

 

Jak piątkowy mecz oceni strzelec trzech bramek w meczu? – Mecz przebiegał w przyjemnej i sportowej atmosferze. Co najważniejsze obyło się bez kontuzji. Jako, że graliśmy w piątek, to po meczu spotkała nas miła niespodzianka ze strony naszych przeciwników, którzy zaprosili nas na wspólne grillowanie. Na 12 czerwca zaplanowano czwórmecz na boisku w Reptach Śląskich pomiędzy miejscową Zgodą, Przyszłością Nowe Chechło, Rodłem Górniki oraz naszym klubem – zdradził również kolejne plany niebiesko-czerwonych, Marcel Kapinos.

 

O kolejnych wydarzeniach związanych z występami naszej drużyny Oldbojów z pewnością Państwa poinformujemy.

 

20 maja 2022 r, godz. 18:30, ul. Leśna 5, Nowe Chechło

LKS Przyszłość Nowe Chechło – BS Polonia Bytom 0:5

bramki: Marcel Kapinos x3, Robert Misztal, Grzegorz Wiatrak

 

Składy:

Polonia: Bartosz Szarzyński, Robert Misztal, Wojciech Wysocki, Andrzej Franke, Sabit Zhiyenkulov, Marcel Kapinos, Grzegorz Wiatrak, Artur Adamiok, Łukasz Paździorek. Trener: Janusz Małek.

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę