Skrót meczu Pogoń Siedlce – Polonia Bytom

Ogromne emocje, sześć bramek i zupełnie dwie inne połowy – tak najlepiej można opisać dzisiejsze spotkanie Pogoń Siedlce – Polonia Bytom zakończone wynikiem 3:3 (0:3). Jeżeli nie oglądaliście meczu, to zapraszamy was do obejrzenia skrótu przygotowanego przez TVP Sport.

Pierwsza połowa starcia w Siedlcach ułożyła się wręcz idealnie dla Polonistów. Strzelanie już w 6. minucie rozpoczął Daniel Ściślak, a jeszcze przed przerwą kolejne dwa trafienia dołożył Kamil Wojtyra. Druga część gry była niemal kopią pierwszej, z tą różnicą, że w niej prym wiodła Pogoń. Kolejny rzut karny w tym sezonie wykorzystał Demianiuk, a napastnik siedlczan – Damian Nowak – poszedł śladem wspomnianego Wojtyry i także wpisał się dwukrotnie na listę strzelców.

Najciekawsze fragmenty tego spotkania, a przede wszystkim bramki zobaczycie w skrócie przygotowanym przez TVP SPORT – KLIKNIJ TUTAJ.