Terminy domowych meczów z Olimpią i Skrą. Ostatnia szansa na zakup mini-karnetu!

Chociaż myślami jesteśmy już przy sobotnim meczu z Kotwicą Kołobrzeg, to jednak warto także pomyśleć o pozostałych dwóch spotkaniach ligowych Polonii Bytom, które rozegrane zostaną na obiekcie przy Piłkarskiej. Dokładne terminy meczów są już znane, a to oznacza, że to ostatnia szansa na zakup mini-karnetu w niższej cenie!

Już tylko w piątek posiadacze kart kibica mogą zakupić mini-karnet na kończące rok 2023 domowe spotkania Polonii Bytom w ramach rozgrywek 2. ligi. Przypominamy, iż decydując się na ten krok oszczędzacie czas nie tylko pieniądze, ale również czas w zakupie pojedynczych biletów czy wejściu na obiekt w dniu meczu. W zamian otrzymujecie stałe miejsce na trybunie na każdy z pozostałych meczów i nie musicie przejmować się dostępnością biletów na kolejne spotkania!

O tym, w jaki sposób można zakupić karnet i jakie korzyści on daje, informujemy TUTAJ.

Osoby chcące skorzystać z naszej promocji w ostatni dzień jej obowiązywania (17.11.2023 r.) mogą już kierować się oficjalnymi terminami, które zostały zaakceptowane przez zainteresowane kluby. Po tym terminie w ofercie sprzedażowej pozostaną już jedynie bilety na oddzielne spotkania Polonistów. Już za tydzień, w meczu 19. kolejki rozgrywek 2. ligi zmierzymy się z Olimpią Grudziądz, a mecz zostanie rozegrany w sobotę 25 listopada o godzinie 17:00. Tydzień później podejmiemy z kolei zespół Skry Częstochowa. To spotkanie zaplanowano także na sobotę, 2 grudnia na godzinę 17:00.

Wraz z podaniem terminów meczowych uruchomiono także oddzielną sprzedaż biletów dla posiadaczy kart kibica. Sprzedaż ogólnodostępna biletów rozpocznie się we wtorek 21 listopada (mecz z Olimpią) oraz we wtorek 28 listopada (mecz ze Skrą).

Do zobaczenia przy Piłkarskiej 8!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920