W poniedziałek rusza przedsprzedaż na Kotwicę. Mini karnety w nowych cenach!

W poniedziałek o godzinie 14:00 rusza przedsprzedaż biletów dla posiadaczy kart kibica na mecz 18. kolejki rozgrywek 2. ligi, w którym przy Piłkarskiej 8, Polonia Bytom zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg.  Na listopadowo-grudniowy maraton meczów w roli gospodarza, posiadacze karty kibica nadal mogą kupić mini karnety, które pojawią się w nowych cenach.

Start przedsprzedaży online

O godzinie 14:00 w poniedziałek 13 listopada, dla posiadaczy kart kibica, w systemie https://bilety.poloniabytom.com.pl/ będzie można kupić wejściówki na kolejny domowy mecz Polonii Bytom w ramach piłkarskiej 2. ligi. Do sprzedaży trafią bilety na sektory A2, B, C1. Sektor A1 przeznaczony jest dla wychowanków Akademii Piłkarskiej i pozostałe wolne miejsca w tym obszarze trafią do puli sprzedaży w tym tygodniu po zakończeniu zapisów. Sprzedaż na sektor C2 uruchomiona zostanie po wyprzedaniu sektora C1.

Sprzedaż biletów online dla osób nie posiadających karty kibica ruszy we wtorek 14 listopada od godziny 14:00.

Masz kartę? Możesz mieć karnet! 

Dla posiadaczy kart kibica (jej wyrobienie to jedynie 15zł na sezon) przygotowaliśmy promocję w postaci mini karnetów, dzięki którym listopadowo-grudniowy maraton przy Piłkarskiej opłaca się jeszcze bardziej! Mecze w ramach mini karnetu:

  • 18. kolejka 2. Ligi: Kotwica Kołobrzeg 18.11.2023 (godz. 15:00)
  • 19. kolejka 2. Ligi: Olimpia Grudziądz 25.11.2023 (godz. 17:00)
  • 20. kolejka 2. Ligi: Skra Częstochowa 2.12.2023 (godz. 17:00)

Dlaczego warto? Poznaj cennik mini karnetu 2023:

  • Mini karnet normalny – 50zł,
  • Mini karnet ulgowy – 30zł,
  • Mini karnet rodzinny – 70zł,
  • Mini karnet VIP – 410zł.

Co ważne, mini karnet doładowywany jest na kartę kibica – mini karnety nie są sprzedawane osobno. Miejsce zakupione w ramach mini-karnetu obowiązuje na wszystkie 3 mecze. Szczegóły dotyczące sprzedaży mini karnetów znajdują się w regulaminie na stronie bilety.poloniabytom.com.pl.

Przedsprzedaż stacjonarna 

Kasa biletowa, przy ul. Piłkarskiej, w której będzie można kupić osobiście mini karnety oraz bilety na mecz z Kotwic, czynna będzie:

  • w czwartek 16 listopada – 16:00-19:00
  • w piątek 17 listopada – 9:00-11:00 oraz 16:00-19:00.

Do sprzedaży stacjonarnej trafi odrębna pula biletów na sektor B + pozostałe dostępne miejsca ze sprzedaży online (jeśli nie zostaną wcześniej wyprzedane). W dniu meczu oprócz przedsprzedaży, kasa biletowa otwarta będzie od 16:00.

__

Zapisy w Akademii

 W akademii piłkarskiej prowadzone są zapisy na mini karnety oraz bilety na mecz z Kotwicą. Zapisy trwają do czwartku 16 listopada do godziny 12:00. Swoje karnety oraz bilety akademia może odbierać w podanych wyżej godzinach otwarcia kasy biletowej. Bilety nieodebrane do piątku 17 listopada do godziny 19:00, wrócą do puli ogólnodostępnej.

Dzień meczowy – Pobierz duplikat biletu w wersji papierowej.

Kasa biletowa w dniu meczu czynna będzie od godziny 13:00. Na obiekt będzie można wejść od godziny 13:30. Jeśli bilety zostaną wyprzedane, w kasie biletowej będzie można pobrać jedynie duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie).

Przypominamy, że podczas wejścia na obiekt należy posiadać dokument tożsamości potwierdzający dane na bilecie.

Zalecenia w celu usprawnienia wejść na obiekt – KLIKNIJ TUTAJ. 

Do zobaczenia na Piłkarskiej 8!

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę