Trwa sprzedaż biletów na mecz ze Skrą Częstochowa

Trwa sprzedaż biletów na zaległy mecz w ramach 20. kolejki rozgrywek 2. ligi, w którym przy Piłkarskiej 8, Polonia Bytom zmierzy się ze Skrą Częstochowa. Mamy nadzieję, że w sobotę 17 lutego w jak największej ilości spotkamy się na obiekcie, aby gorąco dopingować zespół w pierwszym spotkaniu po przerwie zimowej!

Przedsprzedaż online

W systemie https://bilety.poloniabytom.com.pl/ można kupić wejściówki na kolejny domowy mecz Polonii Bytom w ramach piłkarskiej 2. ligi. W sprzedaży są bilety na sektory A2, B, a także C1. Sektor A1 przeznaczony jest dla wychowanków Akademii Piłkarskiej. Pozostałe wolne miejsca w tym obszarze trafią do puli sprzedaży w tym tygodniu po zakończeniu zapisów. Sprzedaż na sektor C2 ruszy po wyprzedaniu sektora C1.

Sprzedaż biletów online jest dostępna zarówno dla tych, którzy są i nie są posiadaczami kart kibica.

Listopadowe mini karnety nadal ważne

Przypominamy, że mecz ze Skrą Częstochowa jest zaległym spotkaniem z 2 grudnia 2023 r., które objęte było sprzedawanymi w listopadzie mini-karnetami. Wszystkie osoby, które nabyły wówczas wspomnianą wejściówkę nie muszą się martwić, bowiem będą one honorowane w nowym terminie.

Przedsprzedaż stacjonarna 

Kasa biletowa, przy ul. Piłkarskiej, w której będzie można kupić osobiście bilety na mecz ze Skrą, czynna będzie:

  • w czwartek 15 lutego – 16:00 – 19:00
  • w piątek 16 lutego – 10:00 – 12:00 oraz 16:00-19:00

__

Zapisy w Akademii

W akademii piłkarskiej trwają zapisy bilety na mecz ze Skrą. Zapisy trwają do czwartku 15 lutego do godziny 10:00. Swoje karnety oraz bilety akademia może odbierać w podanych wyżej godzinach otwarcia kasy biletowej. Bilety nieodebrane do piątku 16 lutego do godziny 19:00, wrócą do puli ogólnodostępnej.

Dzień meczowy – Pobierz duplikat biletu w wersji papierowej.

Kasa biletowa w dniu meczu czynna będzie od godziny 13:00. Na obiekt będzie można wejść od godziny 14:00. Jeśli bilety zostaną wyprzedane, w kasie biletowej będzie można pobrać jedynie duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie).

Przypominamy, że podczas wejścia na obiekt należy posiadać dokument tożsamości potwierdzający dane na bilecie.

Zalecenia w celu usprawnienia wejść na obiekt – KLIKNIJ TUTAJ. 

Do zobaczenia na Piłkarskiej 8!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę