W sobotę dokończenie rozgrywek okręgowego Pucharu Polski

W najbliższą sobotę 5 marca o godzinie 13:00 na obiekcie przy ul. Olimpijskiej w Bytomiu, odbędzie się finałowy mecz rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom. W walce o wygraną w rozgrywkach pozostały już tylko drużyny Polonii Bytom oraz Orła Miedary.

 

W porozumieniu ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej Podokręgiem Bytom oraz klubem z Miedar, wypracowano wspólny kompromis przy doborze nowej daty rozegrania meczu, który udało się jeszcze ustalić pod koniec ubiegłego roku. Z racji braku możliwości rozegrania meczu przy ul. Frycza Modrzewskiego, spowodowanym odbywającym się w tym dniu na obiekcie comiesięcznym Bytomskim Jarmarkiem Staroci, mecz będzie musiał zostać rozegrany na innym stadionie.

Należy również pamiętać, iż ze względu na dość wczesną porę roku, a także wzmożony terminarz domowych meczów Polonii w marcu, murawa obiektu w najbliższym miesiącu ugości łącznie aż pięć meczów ligowych. Obecnie obiekt przy ul. Olimpijskiej nie jest przystosowany do organizacji spotkań z udziałem kibiców, więc finał rozgrywek musi zostać w tym wypadku rozegrany bez udziału publiczności, gdyż w danym terminie nie udało się znaleźć innego obiektu zastępczego.

Potencjalnie, w przypadku zwycięstwa Polonii Bytom w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom, mecze fazy wojewódzkiej Pucharu Polski będą rozgrywane na obiekcie przy ul. Frycza Modrzewskiego z udziałem publiczności.

Relację tekstową na żywo z sobotniego meczu finałowego przeprowadzimy za pośrednictwem naszych kanałów społecznościowych.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę