Zimowy harmonogram meczów kontrolnych Polonii Bytom

Za zespołem Polonii Bytom pierwsza część sezonu 2023/2024. Po kilkuletniej przerwie Niebiesko-Czerwoni znów mieli możliwość zaprezentowania się w rozgrywkach 2. ligi. Dotychczasowe mecze mistrzowskie rozegrane przy ul. Piłkarskiej w Bytomiu pokazały, że na spragnionych piłki nożnej na poziomie centralnym sympatyków Królowej Śląska czekało wiele sportowych emocji, a po zimowej przerwie będzie ich z pewnością jeszcze więcej!

Zanim to jednak nastąpi, przez dwa miesiące Poloniści będą szlifować formę podczas zajęć treningowych oraz meczów kontrolnych. Drużyna trenera Łukasza Tomczyka jeszcze w tym roku weźmie udział w kilku jednostkach treningowych (18-21 grudnia), aby później udać się na zasłużony wypoczynek. Od 27 grudnia do 2 stycznia Niebiesko-Czerwoni indywidualnie realizować będą zadania, wynikające z rozpisek treningowych, przesłanych przez sztab szkoleniowy. Tuż po Nowym Roku, w dniach 3-4 stycznia gracze Królowej Śląska uczestniczyć będą z kolei w testach motorycznych. Na pierwszych, wspólnych zajęciach drużyna Polonii Bytom na obiekcie przy Piłkarskiej spotka się 8 stycznia.

Pierwsza gra kontrolna zaplanowana została już po pierwszym tygodniu zajęć. W sobotę 13 stycznia Poloniści podejmą drużynę LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Będzie to pierwszy z dziesięciu meczów, które znalazły się w harmonogramie zimowych gier kontrolnych. Przez dwa miesiące rywalami Polonii Bytom będą zespoły 2. oraz 3. Ligi. Nowością będzie również zaplanowane starcie ze słowackim zespołem MKS Zilina. Wstępnie wszystkie te spotkania zostaną rozegrane na obiekcie przy ul. Piłkarskiej 8 w Bytomiu.

 

Harmonogram zimowych meczów kontrolnych Polonii Bytom:

13 stycznia 2024 r. (sobota): Polonia Bytom – LKS Goczałkowice-Zdrój

20 stycznia 2024 r. (sobota): Polonia Bytom – Rekord Bielsko-Biała 0raz Pniówek Pawłowice

27 stycznia 2024 r. (sobota): Polonia Bytom – Wieczysta Kraków

3 lutego 2024 r. (sobota): Polonia Bytom – Hutnik Kraków oraz Podhale Nowy Targ

7 lutego 2024 r. (środa): Polonia Bytom – MSK Zilina (Słowacja)

10 lutego 2024 r. (sobota): Polonia Bytom – GKS Jastrzębie

17 lutego 2024 r. (sobota): Polonia Bytom – Skra Częstochowa (20. kolejka 2. ligi) lub Warta Sieradz

24 lutego 2024 r. (sobota): Polonia Bytom – Radunia Stężyca (21. kolejka 2. ligi)

25 lutego 2024 r. (niedziela): Polonia Bytom – Drama Zbrosławice

 

Terminy meczów sparingowych mogą ulec zmianie. Godziny rozpoczęcia spotkań będą podawane na bieżąco.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę