Dwóch wychowanków udaje się na wypożyczenia

Dwóch wychowanków naszego klubu poszuka wiosną szansy na grę w innych zespołach. Daniel Zieliński, a także Mateusz Anklewicz udali się na wypożyczenia.

W ostatnim czasie informowaliśmy o transferze czasowym Łukasza Piontka, który rundę wiosenną spędzi w Gwarku Tarnowskie Góry. Teraz przyszła na dwóch wychowanków Królowej Śląska, którzy udadzą się na wypożyczenia, aby złapać szansę na regularną grę, a także nabyć niezbędnego doświadczenia.

Mowa o Danielu Zielińskim, a także Mateuszu Anklewiczu. Pierwszy z nich spędzi wiosnę w drużynie GKS „Pniówek-74” Pawłowice. Zespół występuje na co dzień w trzeciej grupie 3. Ligi. Obecnie Pniówek plasuje się na 8. miejscu w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

Jeżeli mowa o Anklewiczu, to zasili on czwartoligową Dramę Zbrosławice, która obecnie znajduje się na pozycji wicelidera grupy pierwszej śląskiej. Nowy zespól naszego pomocnika traci zaledwie trzy punkty do pierwszej Podlesianki Katowice. Przypomnijmy, że to kolejne wypożyczenie 18-latka, bowiem ubiegłą rundę spędził w Gwarku Tarnowskie Góry.

Danielowi i Mateuszowi życzymy powodzenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920