Oglądaj mecze Polonii Bytom w 2. lidze w serwisie WP Pilot!

Mecze Polonii Bytom w rozgrywkach 2. ligi na żywo w serwisie WP Pilot! Przed sympatykami Niebiesko-Czerwonych pełen sportowych emocji rok. Wszystkie mecze naszej drużyny w rozgrywkach sezonu 2023/2024 będzie można zobaczyć na żywo, wspomagając przez to Polonię Bytom! Jak oglądać?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców w rozgrywkach 2. ligi, również i w tym sezonie serwis Pilot WP będzie przeprowadzał transmisje na żywo z meczów mistrzowskich. Pierwszy nasz mecz po powrocie na szczebel centralny, transmitowany był w TVP Sport, jednak żeby śledzić na bieżąco poczynania Niebiesko-Czerwonych, warto mieć wykupiony pakiet u oficjalnego nadawcy 2. ligi.

Wybór dostępu to także możliwość wsparcia finansowego wybranego przez siebie klubu.  Jaką ofertę mają do dyspozycji sympatycy drugoligowców?

  • PAKIET MIESIĘCZNY
    Zakup pakietu miesięcznego za 34,99 zł brutto zawiera 5 zł brutto wsparcia dla klubu.
  • PAKIET SEZONOWY
    Zakup pakietu sezonowego za 279,99 zł brutto zawiera 30 zł brutto wsparcia dla klubu.
  • PAKIET SEZONOWY (PROMOCJA do dnia 31.07!)
    Zakup pakietu sezonowego za 229,99 zł brutto zawiera 30 zł brutto wsparcia dla klubu.

Podczas zakupu pakietu użytkownik, aby kupić dostęp musi wybrać klub, który ch1ce wesprzeć (nie można kupić pakietu bez wsparcia).

KUP DOSTĘP TUTAJ

Wykupując pakiet transmisji z meczów 2. ligi w serwisie WP Pilot, zapewniacie sobie dostęp również do biblioteczki archiwalnych spotkań z trwającego sezonu. Każde spotkanie zawiera profesjonalny komentarz oraz szereg atrakcyjnych form transmisji.

Oglądajcie mecze Polonii Bytom w WP Pilot, wspomagając przy tym nasz klub! Życzymy wielu sportowych, niebiesko-czerwonych emocji przed odbiornikami!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę