Pomoc w leczeniu kontuzjowanego Jakuba Wróbla. Pomóż i Ty!

Jakub Wróbel latem został wypożyczy do ROW-u 1964 Rybnik. Od miesiąca 20-letni zawodnik nie rozegrał jednak ani jednego spotkania. Przyczyną tego jest groźna kontuzja, jakiej Kuba nabawił się podczas meczu ligowego.

 

W sobotę, 1 października drużyna z Rybnika gościła u siebie Decor Bełk. Radzący sobie coraz lepiej w rybnickiej drużynie Wróbi rozpoczął spotkanie w podstawowej jedenastce. Sam mecz zakończył się dla zawodnika jednak zdecydowanie wcześniej, niż się spodziewał, a sam koniec historii niestety również nie będzie pozytywny… Już w 5′ minucie meczu Jakub doznał groźnej kontuzji, która jak się później okaże pozbawi wypożyczonego z Polonii Bytom zawodnika szansy gry przez kolejne miesiące. Zerwane więzadła krzyżowe to rodzaj kontuzji, o którym zawodnicy uprawiający tę dziedzinę sportu nie chcą nawet słyszeć, a co dopiero przez to przechodzić…

 

W obliczu przykrej dla samego zawodnika sytuacji, stworzona została specjalna zbiórka pieniężna, mająca na celu pomóc zawodnikowi w kosztownym leczeniu. Zachęcamy wszystkich sympatyków Niebiesko-Czerwonych do wsparcia finansowego szczytnej akcji, jaką jest pomoc w możliwie jak najszybszym powrocie do zdrowia Jakuba.

WRÓBI, TRZYMAJ SIĘ!

Link do zbiórki: TUTAJ.

 

W najbliższych dniach na naszych portalach społecznościowych pojawią się licytacje klubowych pamiątek, z których dochód przekażemy na leczenie Kuby.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę